Milý zákazníku. Naše dílna má od 14.6. - 21.6. dovolenou.  Proto budeme objednávky šít a odesílat postupně od pondělí 24.6. Děkujeme za pochopení a přejeme ti krásný den a dobrou karmu!

Často se nás ptáte / FAQ

Je washpaper skutečně omyvatelný? 

Ano, washpaper, který při šití produktů používáme lze skutečně omývat i prát. Je to díky složení tohoto materiálu, kdy obsahuje i malé procento latexu a díky němu je papír odolný, pevný a také pratelný. 

Je možné washpaper prát?

Ano, washpaper je možné prát. Jestli ho chcete vyčistit ještě důkladněji, můžete ho ručně vymáchat v mýdlové vodě nebo vyprat v pračce na 40 °C (nezapomeňte zvolit šetrný program s nízkými otáčkami).

POZOR! Určitě neperte lamino, lesklé washpaper produktu. Tyto produkty otírejte lehce navlhčeným hadříkem. Pouze tak zachováte produkt krásný a lesklý. Lamino se v pračce sloupne. 

Pokud budete prát např. vrecka tmavší barvy, určitě je neperte společně s bílými. Washpaper pouští občas barvu. Perte prosím vždy s podobnými barvami. 

Jakou životnost má produkt z washpaperu? 

Pratelný papír je velmi odolný, chová se jako kůže. Pokud o produkt pečujete s láskou, vydrží stejně dlouho. Je samozřejmé, že se materiál časem na místech ošoupe a tím získá patinu. V letech vám životnost říct nemůžeme, ale pokud se např. o crossbody kabelku budete starat tak, jako by byla z kůže, vydrží s vámi dělat parádu řadu let. 

Jakou nosnost má produkt shoper?

Taška shoper má nosnost až 6 kg, na webu uvádíme pouze 4 kg, abyste tašku zbytečně nepřetěžovali. Již jsme tento produkt dovedli k dokonalosti, namáhaná místa jsou podšitá a udělaná tak, aby opravdu zátěž vydržela. Určitě při balení shoperu myslete i na vlastní záda.